Dzień dziecka

Witajcie!1. Dzisiaj Wasze święto – Dzień Dziecka. Życzę wszystkim dzieciom,aby ich dzieciństwobyło jak najlepszei aby trwało jak najdłużej!Życzę Wam dzieciakiśmiechu w domui lodów w niedzielę,i przyjaciół wspaniałych,i prezentów wiele.2. Dzisiaj na pewno będziecie mieli dużo atrakcji, …

Czytaj dalej

Graffiti

Witajcie moi drodzy! Mamy piątek,a więc przed nami weekend. Mam nadzieję,że będzie ciepły i słoneczny… Ale zanim weekend,to mam do Was pytanie: Czy wiecie co to jest graffiti?…Jest to malowanie rysunków,obrazów,napisów w przestrzeni publicznej, czyli …

Czytaj dalej

Dzieci świata

Dzień dobry.Witam was kochane dzieci. 1. W przyszłym tygodniu porozmawiamy sobie o dzieciach z różnych stron świata. Ale już dzisiaj chciałam wprowadzić Was w temat.Na początek zobaczcie filmik przedstawiający dzieci z różnych stron świata.Zwróćcie uwagę że …

Czytaj dalej

Rodzina, którą kocham

Dzień dobry!1.  Rozmowa z dzieckiem na temat okazywania uczuć.Pewnym osobom (bliska rodzina-mama, tata, brat, siostra, babcia, dziadek)) należy się miłość i szacunek. Natomiast kolegom, koleżankom, nauczycielom okazujemy przyjaźń, sympatię.  Są to „dobre” uczucia, które płyną z …

Czytaj dalej