W pracowni rzeźbiarza.

Witajcie moi drodzy.1. Dzisiaj,na początek,obejrzyjcie proszę zdjęcia przedstawiające różne rzeźby,wykonane z różnego materiału,rzeźby nowsze,współczesne i rzeźby bardzo stare. Która rzeźba najbardziej Wam się podoba?2. A teraz posłuchajcie wiersza,który Wam nagrałam pt ,,W pracowni rzeźbiarza” i spróbujcie odpowiedzieć na pytania:– …

Czytaj dalej

Moja rodzinka

Witajcie…. Motylki  1. Dzisiaj zaczniemy od zabawy paluszkowej. 2. Teraz czas na utrwalenie słów i melodii piosenki „Moja wesoła rodzinka”. 3. Praca plastyczna – wykonaj pacynki paluszkowe do wierszyka o rodzinie. Miłej zabawy …  Ściskamy …

Czytaj dalej

Święto mamy

„W dniu dzisiejszym wszystkim mamom ślemy życzenia z głębi serca płynące, czekające spełnienia.  Niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie, niechaj zdrowie dopisze, a szczęście się przędzie.  Wszystko co piękne i wymarzone,  Niech w Waszym życiu będzie …

Czytaj dalej

Moja rodzina

Witajcie kochani!1. Przeczytajcie fragment bajki pt. ,,Jeż” Katarzyny Kotowskiej Pewnego dnia Kobieta wyszła przed dom i ze zdziwieniem spostrzegła, że coś dziwnego stało się ze wszystkimi kolorami. Żółty był mniej słoneczny niż zwykle, czerwony mniej …

Czytaj dalej

W muzeum

Dzień dobry Zerówko:)W tym tygodniu zajmiemy się tematem pt.:,,Mali artyści”. Dzisiaj zapraszam Was do muzeum… 1. Obejrzyjcie proszę zdjęcia przedstawiające wnętrza różnych muzeów,czyli miejsc,gdzie gromadzi się różnorodne przedmioty,które są dziełami sztuki lub przedmiotami codziennego użytku,wykorzystywanymi w …

Czytaj dalej

Rodzina na pikniku

Witajcie Kochani:) 1. Przyjrzyjcie się proszę ilustracjom przedstawiającym rodziny na pikniku i korzystając z nich,oraz z własnych doświadczeń spróbujcie wybrać rzecz,którą zabralibyście na piknik,ale musi ona rozpoczynać się pierwszą literą waszego imienia,musicie również powiedzieć dlaczego wybraliście …

Czytaj dalej

Pszczółka

Dzień dobry kochane Motylki 🦋! Przed nami ostatni dzień pracy w tym tygodniu. Zadania na dziś :1.Wysłuchajcie zapewne Wam znanej już piosenki pt:”Pszczółka Maja”Zbigniew Wodecki  2.Obejrzyjcie filmiki składające się z trzech odcinków pt:”Z kamerą wśród pszczół „ …

Czytaj dalej