Świat zwierząt w Polsce

Witajcie Kochani! 1.Wysłuchajcie,proszę,wiersza,którego nagranie macie niżej pt.„Tylko raz” i zastanówcie się:– O jakich zwierzętach jest mowa w wierszu?– Gdzie można je spotkać?– Co jest ich wspólnym marzeniem?– Czy każde stworzenie,niezależnie od gatunku,jest potrzebne? 2.A teraz obejrzyjcie …

Czytaj dalej

Z wizytą w zoo

Witajcie,witajcie 🙂Dzisiejszy dzień jest trochę chłodniejszy, więc zapraszam Was na wirtualną wycieczkę do wrocławskiego zoo. Ja osobiście jeszcze tam nie byłam,ale słyszałam, że jest to bardzo piękny ogród zoologiczny. A może ktoś z Was już …

Czytaj dalej

Kółko graniaste

Dzień dobry kochane Motylki 🦋!  1. Na początek dzisiejszego dnia przypomnijmy sobie zabawę „Kółko graniaste”. Czerpcie radość ze wspólnych działań z mamą, tatą, bratem, czy siostrą poruszając się po kole i śpiewając piosenkę : https://mp17siedlce.net/grupy/gr-3-biedroneczki/wiersze-i-piosenki-biedroneczki/889-piosenka-kolko-graniaste …

Czytaj dalej

Zwierzęta duże i małe.

Dzień dobry:)Mam nadzieję,że miło spędziliście cieplutki i słoneczny weekend. Zaczynamy więc nowy tydzień,którego tematem będą zwierzęta. Na początek wysłuchajcie nagranego przeze mnie opowiadania pt.” Zwierzęta małe i duże” i zapamiętajcie czym różni się pszczoła od osy,jakie …

Czytaj dalej